מאמרים ומחקרים

כאן תוכלו לקרוא את מאמריו המקצועיים של ד"ר אליהו לביא ולהעשיר את הידע שלכם באמצעות למידה ועיון בנושאים והתחומים המעניינים אתכם בעולם הנטורופתיה.

מאמרים ומחקרים

כאן תוכלו לקרוא את מאמריו המקצועיים של ד"ר אליהו לביא ולהעשיר את הידע שלכם באמצעות למידה ועיון בנושאים והתחומים המעניינים אתכם בעולם הנטורופתיה.

אבחון בגלגל העין

מדע האירדיאולוגיה התפתח דווקא בעולם המערבי. רופאים קונבנציונאליים מלפני כמאה חמישים שנה החלו בתהליך האבחון בגלגל העין. כיום ישנה מפה מדויקת להפליא הנותנת מידע רב לגבי גופו ונפשו של המטופל.

באירדיולוגיה ניתן לאבחן חולשות תורשתיות, מה קורה לרקמות והאיברים, נטייה לאנמיה, כולסטרול, שומנים בדם ועוד… כאשר אנו מסתכלים על הקשתית בעזרת תאורה מתאימה, מתגלה לפנינו עולם יפיפה.כל סימן, סיבים רצופים או מפותלים, צבעים, ועוד, נותנים לנו מידע לגבי תפקודו של גוף האדם ברגע זה, בנוסף מהם חולשותיו של הגוף.

מכאן שע"י אבחון זה ניתן לגלות מדוע האדם סובל מסימפטומים, מחלות ואיכות חיים נמוכה, או אפילו כיצד נוכל למנוע מחלות בעתיד.

תרכובת שמנים "ספיד"

תרכובת שמנים מרוכזת במיוחד המיועדת למגוון רחב של בעיות בבית. תרכובת זו נבנתה לאחר ניסיון רב עם מטופלים ובע"ה שתעזור גם לכם.

במה התרכובת מטפלת?
מפרקים, שרירים, גידים, דלקות ומשכך כאבים.
בעיות מפרקים ושרירים: פיברומיאלגיה, כאבים בפרקים, כאבים שונים בגוף, דלקות מפרקים, כאבים בשרירים, עוויתות שרירים, גיד פגוע.

דלקות: במקומות שונים בגוף לדוגמא: דלקת חניכיים, בפרקים, בסינוסים ועוד…

GANODERMA (פטריית ריישי)

זו פטריית כוח שמוכרת במזרח הרחוק כבר 4000 שנה ומיוחס לה כוח רפואי עצום ואפקט מחזק ומאזן. בעבר טיפלו על ידה בבעיות כבד, ל.ד גבוה, דלקות פרקים ובכלל מצבים דלקתיים בגוף, סרטן, סכרת, הורדת שומנים בדם, מחלות לב וכלי דם, אלרגיה ומחלות אוטואמוניות.

איכותה היחודית של הפטרייה היא בפעילות התומכת והמחזקת של מערכות הגוף. בכתבים הסינים התיחסו לגנודרמה "כמחזקת צי", הכוונה מחזקת את כוח החיים וידועה כמאריכה חיים ומרגיעה את הנפש.

ברפואת צמחים המודרנית הגנודרמה מוגדרת כאדפטוגן:
צמח בעל השפעה על האדרנלים ויכולת להגביר את סבולת הגוף, פיזית ומנטלית למצבי דחק.

אבחון בחוסר איזון נפשי באמצעות אירידיאולוגיה

ד"ר אליהו לביא מסביר אודות טיפול בחוסר איזון נפשי באמצעות אירידיולוגיה ועל השימוש בצמחי מרפא ויתרונותיהם למידע נוסף אודות הטיפול ומידע נוסף כנסו לאתר.

אבחון של ירידה במשקל באמצעות אירידיולוגיה

ד"ר אליהו לביא כיצד באמצעות אבחון דרך גלגל העין ניתן לדעת מה עוצר את תהליך הירידה במשקל, וכך להתאים תכנית תזונה טבעית ממוקדת לבעיה. למידע אודות הטיפול לחצו.

טיפול בכאבי מפרקים ע"י אבחון באמצעות גלגל העין

ד"ר אליהו לביא מסביר כיצד באמצעות אירידיולוגיה אבחון באמצעות גלגל העין, מאפשרת לפענח את הסיבה הבסיסית להתפתחות דלקות וכאבים במפרקים. למידע נוסף לחצו.

נכנסתם כבר לחנות שלנו?

בואו להכיר את המוצרים שלנו ותיהנו ממשלוח חינם עד לבית

small_c_popup.png

רוצים להתייעץ איתנו? אפשר להשאיר כאן פרטים

קצת פרטים ונחזור אליכם